WAKE INN - ZARASAI

WAKE INN Zarasai – vandenlenčių parkas ratu įsikūręs nuostabioje Lietuvos vietoje Zaraso saloje ir ežere! Parke įrengta: 6 bokštai, 8 vežimėliai, 9 figūros. Aplink visą vandenlenčių trasą įrengti patogūs išlipimo takeliai, kad nereikėtų ilgai plaukti iki kranto, sala (bangolaužis) trasos viduryje.

Vandenlenčių parkas yra pramogų ir laisvalaikio komplekso visai šeimai dalis. Pramogų kompleksą sudaro 2 kavinės, wake įrangos ir laisvalaikio prekių parduotuvė, paplūdimys, erdvios terasos, apgyvendinimo nameliai ir vienas didžiausių Lietuvoje pripučiamų takelių ir kliūčių parkas Water Inn Zarasai.

Tai jau trečiasis Wake Inn parkas Lietuvoje. Wake Inn Zarasai – tobula vieta ne tik ekstremaliam sportui, bet ir geram laikui.

2 – Kicker 130, Roof Top 21m, Fun Box I 20m, Ride on Handrail 15m, 3D Incline 10m, Stacked Box 12m, Fat Pipe I 20m, Bowl 2 Banana Transfer Box 23m.

KAINOS

Paslauga
1val. iki 17h darbo dienomis 10€
1val. po 17h darbo dienomis ir savaitgaliais, švenčių d. 15€
2val. iki 17h darbo dienomis 15€
2val. po 17h darbo dienomis ir savaitgaliais, švenčių d. 20€
Visos dienos bilietas 30€

Įrangos nuoma
Vandenlentės ir hidrokostiumo nuoma asmeniui 1, 2val. 5€
Vandenlentės ir hidrokostiumo nuoma asmeniui dienai 10€
Irklentės nuoma 10€ valandai, 50€ dienai ( iki d.d. pabaigos )

Abonementai (Galioja visuose Wake Inn parkuose)
10 x 20min (Zarasuose 10x1val./Visa diena 2 kartai) 140€/14.00€
20 x 20min (Zarasuose 20x1val./Visa diena 2 kartai) 250€/12.50€

VANDENS PRAMOGOS

WATER INN BATUTAI

„WATER INN ZARASAI“ – PRIPUČIAMŲ TAKELIŲ IR KLIŪČIŲ PARKAI ĮSIKŪRĘ NUOSTABIOJE LIETUVOS VIETOJE ZARASO SALOJE IR EŽERE! ČIA NE TIK PASISEMSITE GEROS NUOTAIKOS, BET IR IŠBANDYSITE DAUGYBĘ EKSTREMALIŲ NUOTYKIŲ. PARKAS YRA SKIRTAS ĮVAIRIŲ LYGIŲ IR AMŽIAUS GRUPIŲ LANKYTOJAMS, TAIP PAT PUIKIAI TIKS VAIKAMS NUO 6 METŲ.

KAINA:
10€ – 50 MIN. SESIJOS KAINA ASMENIUI
SESIJŲ PRADŽIA
12:00 / 13:00 / 14:00 / 15:00 / 16:00 / 17:00 /18:00 / 19:00

MĖLYNASIS DRAKONAS

WATER INN ZARASAI ČIUOŽYKLA – MĖLYNASIS DRAKONAS! TAIP, SKAMBA GRĖSMINGAI, TAČIAU DRAUGIŠKAS VISIEMS POILSIAUTOJAMS! ŠIAI PRAMOGAI TEREIKIA ŠIEK TIEK DRĄSOS, O MĖLYNASIS DRAKONAS PASIRŪPINS, KAD NUSILEIDIMAS BŪTŲ BE PROTO SMAGUS IR ŽINOMA SAUGUS!

DIDŽIAUSIA PRIPUČIAMA ČIUOŽYKLA TIESIAI Į VANDENS TELKINĮ LIETUVOJE!

KAINA:
Darbo dienomis – 5€ / 1 valanda
Savaitgaliais – 7€ / 1 valanda

BALTOSIOS VARNELĖS BATUTAS

BALTOSIOS VARNELĖS BATUTAS – BASEINAS SKIRTAS MAŽIESIEMS WATER INN ZARASAI PRAMOGAUTOJAMS. ŠI PRAMOGA SUSIDEDA IŠ KETURIŲ ČIUOŽYKLŲ DIDESNIEMS VAIKAMS BEI TRIJŲ ČIUOŽYKLŲ PATIEMS MAŽIAUSIEMS, KUR NUSILEIDIMAS YRA TIESIAI Į UŽDARĄ VANDENS BASEINĄ. BATUTO SISTEMOS IŠDĖSTYMAS SUDARYTAS TAIP, KAD PALAIKYTŲ PASTOVŲ ČIUOŽYKLŲ DRĖKINIMĄ, TAD SLYDIMAS VISAD YRA SKLANDUS IR SAUGUS.

BASEINO GYLIS SIEKIA 50CM., TAD KIEKVIENAS VAIKAS GALĖS JAUSTIS SAUGIAI IR LINKSMAI LEIDŽIANT LAIKĄ KITŲ VAIKŲ APSUPTYJE!

* – SESIJOS METU VAIKUS PRIŽIŪRI WATER INN ZARASAI DARBUOTOJAS, ESANT POREIKIUI PRIŽIŪRĖTI SAVO ATŽALAS PATIEMS – TĖVELIAI Į BASEINĄ ĮLEIDŽIAMI NEMOKAMAI.

SESIJOS VYKSTA KIEKVIENĄ VALANDĄ NUO 12:30 iki 19:30 (PASKUTINĖ SESIJA PRADEDAM 18:30).

KAINA:
Darbo dienomis – 5€ / 1 valanda
Savaitgaliais – 7€ / 1 valanda

BUMPER BOATS LAIVELIAI

LAIVELIAI – NAUJIENA VANDENS PRAMOGŲ ENTUZIASTAMS! ŠIĄ VASARĄ WATER INN ZARASAI STARTUOJA SU NAUJA PRAMOGA – BUMPER BOATS! ŠIE UNIKALŪS LAIVELIAI SKIRTI PRAMOGAUTI NE TIK MAŽIESIEMS, BET IR SUAUGUSIEMS! LAIVELIO KAPITONAS TAPSITE JŪS PATYS, GREITIS AR KRYPTIS PRIKLAUSYS NUO JŪSŲ, O SU VANDENS ŠAUTUVU GALĖSITE LIKVIDUOTI PRIEŠAIS ESANČIUS PRIEŠININKUS.

SMAGI LAIVŲ KARŲ PRAMOGA VISAI ŠEIMAI AR DRAUGŲ APSUPTYJE. PRAMOGA LEIS NE TIK IŠSIDŪKTI VANDEYJE, BET IR ESANT POREIKIUI RAMIAI PLAUKIOTI ĮSIJAUČIANT Į KAPITONO AMPLUA, TIESIOG GROŽINTIS ATSIVERIANČIAIS PASAKIŠKAIS SALOS PEIZAŽAIS.

APGYVENDINIMAS

NAUJAI ĮRENGTI, JAUKŪS KETURVIEČIAI NAMUKAI – CAMPING POD, IŠ KURIŲ ATSIVERIA NUOSTABUS EŽERO VAIZDAS.

ŠI APGYVENDINIMO ĮSTAIGA PRIPAŽINTA ESANTI VIENOJE GERIAUSIAI VERTINAMŲ VIETOVIŲ MIESTE – ZARASAI! SVEČIAI JAUČIASI LAIMINGESNI NEI KITOSE KAIMYNYSTĖJE ESANČIOSE APGYVENDINIMO ĮSTAIGOSE.

Kainos

Paprastas namukas (be WC ir dušų)

 • Darbo dienomis – 40€
 • Savaitgaliais – 60€

Liuks namukas (su atskiru WC ir dušu):

 • Darbo dienomis – 60€
 • Savaitgaliais – 80€
KONTAKTAI
SALOS G. 4, ZARASAI / +37063888840
INFO@WATERINN.LT

“Tvarkingi namukai, švarūs WC ir dušai. Daug pramogų vaikams. Galima užsisakyti maistą čia pat veikiančioje kavinėje. Labai rekomenduoju, ypač esant geram orui!”

ZitaPuiki vieta!

“Vieta ir namukai tiesiog nuostabūs, tualetai, dušai švarūs. Eidami pro namelius daug kas juos fotografavo, prie jų pozavo. Nameliai nauji, kvepia pušimi, patalynė balta. Už namelių vieši treniruokliai, ryte už kelių metrų esančioje kavinėje nusipirkus kavos ( 1,8 eur), buvo malonu pasimankštinti. Paplūdimys nuostabus, smėlis švarus, krantas nuosekliai gilėja. Pats miestas labai tvarkingas, puoselėjams su meile. Kavinėje prie bažnyčios pavalgėm skanius dienos pietus už 3,5 euro. Žodžiu, aš priekabi poilsiautoja, bet man čia viskas buvo super, būtinai grįšime vėl ir vėl.”

LinaLabai pasisekusi kelionė

“Nereali aplinka, jaukūs nameliai, viskas apgalvota, puiki infrastruktura. Net jei ir dušas atskiram pastate - nėra blogai. 😀Žodžiu - šauniai!”

EgidijusYpatingai nuostabus

“Apsistojome vienai nakčiai, tai tokiam trumpam laikui mums buvo viskas šaunu. Patiko, kad visur švaru, tvarkinga.”

AlmaGerai praleistas laikas

JŪSŲ ŠVENTEI

Terasos ir atskiros erdvės Jūsų šventėms ir poilsiui
Sukursime Jums jaukią privačią erdvę, pasiūlysime maisto ir gėrimų, geros muzikos ir paslaugų personalą. Kviečiame švęsti gimtadienius, kitas šeimos šventes bei įmones daryti savo renginius.
Sukursime Jums jaukią privačia erdvę
Siūlome Jums savo šeimos, draugų ar įmonės šventę švęsti Zarasų vandens pramogų parke Zarasu salos teritorijoje, Wake Inn Zarasai  ir Water Inn Zarasai. Galimybės:
 • Organizuoti asmenines, įmonių šventes ar festivalius mūsų parke;
 • Nakvynė keturviečiuose nameliuose „Camping POD“. Švari patalynė ir rankšluosčiai. Dušų ir tualetų kompleksas šalia;
 • Neribotas naudojimasis vandenlenčių parku, nuominiu inventoriumi, instruktorių pagalba;
 • Neribotas naudojimasis vandens batutų parku;
 • Naudojimasis visa Wake Inn Zarasai parko infrastruktūra (tinklinio, krepšinio aikštelės, smėlio paplūdimys ir t.t.);
 • Galima pasiūlyti ir maitinimo paslaugas (pusryčiai, pietūs, vakarienė, grill patiekalai ir t.t.). Pasiūlymą galime parengti, aptarę Jūsų poreikius;
 • Alkoholiniai gėrimai – specialiomis kainomis aptarus Jūsų poreikius;
 • Visus specialius poreikius ir papildomas paslaugas geriausia aptarti iš anksto, kad būtume tinkamai pasiruošę Jūsų vizitui.

info@wakeinn.lt
info@waterinn.lt

KONTAKTAI

Telefonas: 8 638 88840
El. paštas: info@wakeinn.lt
Adresas: Zaraso sala, Zarasai

Darbo laikas: I-V 12:00-20:00, VI-VII 10:00-21:00